MŁODZI ARTYŚCI

6 marca 2020 10:05

Bogumiła Kowalska

W ramach działań wynikających z realizacji planu innowacji pedagogicznej,, Młodzi artyści- przez sztukę do twórczości” grupa uczniów z kl.II Szkoły Podstawowej w Golinie pod kierunkiem pani Agnieszki Pakuły wykonała prace plastyczne, które zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

Celem inowacji jest atrakcyjne i efektywne zagospodarowanie czasu na zajęciach pozalekcyjnych i rozwijanie twórczych pomysłów dzieci.

Wystawa pt.,,Pejzaż zimowy” jest prezentacją twórczości plastycznej dzieci, która służy wypowiedzeniu najgłębszych pragnień. Choć zimy i śniegu w tym roku nie ma nawet tyle,co na lekarstwo, to mimo to młodzi artyści zaprezentowali swoje wyobrażenia o tej pięknej porze roku. Wyrazili w ten sposób swoje marzenia i wyobrażenia o zimowym krajobrazie.

Agnieszka Pakuła