KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

6 listopada 2023 17:42

„Autumn Contest”

6 listopada 2023 r. chętni uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wzięli udział w drużynowym konkursie z języka angielskiego „Autumn Contest” zorganizowanym przez nauczycielki języka angielskiego - Beatę Matczak i Ewelinę Piaskowską.

W zmaganiach uczestniczyło 7 grup z klas piątych i szóstych. Borykali się oni z zagadnieniami leksykalnymi, kulturowymi, rozwiązywali zagadki i łamigłówki sprawdzając swoją wiedzę o kulturze, zwyczajach oraz o jesiennym słownictwie.

Zwycięzcami konkursu została grupa z klasy 6 b w składzie: Oskar Wesołek, Mateusz Pyrzyński i Aleksander Sroczyński. Drugie miejsce zajęły: Amelia Koprowska, Kamila Masłowska oraz Lena Witkowska, a trzecie przypadło Antoninie Andrzejak i Mikołajowi Dzwonkowi z klasy 6 c.

Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i gwarantujemy, że wysiłek włożony w przygotowania do konkursu z pewnością w przyszłości zaprocentuje.

Ewelina Piaskowska