KONCERT BOŻONARODZENIOWY TPD W KONINIE

17 grudnia 2019 17:45

Bogumiła Kowalska

„Świąteczne drzewko ”…

„Świąteczne drzewko ” - pod takim hasłem 17 grudnia 2019 r. w Koninie odbył się Koncert Bożonarodzeniowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Wzięli w nim udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod opieką Bogumiły Kowalskiej wraz z pozostałymi przedstawicielami placówek oświatowych z naszej gminy. Towarzyszyła im dyrektor Ewa Kutnik.

Tradycyjnie na początku spotkania organizatorzy i władze samorządowe miasta Konina złożyli wszystkim uczestnikom życzenia świąteczno – noworoczne. Po tym harcerze przekazali jednej z rodzin, pełniących funkcję rodzinnego pogotowia opiekuńczego Światełko Betlejemskie.

Później dzięki uprzejmości Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, uczniowie
z golińskiego „Julka” mogli podziwiać występy utalentowanych artystów ze Szkoły Tańca „Rytmix”. Umilili im oni czas pięknym pokazem swoich zdolności i talentów.

Bogumiła Kowalska