KOMUNIKAT!

18 sierpnia 2020 17:58

KOMUNIKAT!
NAJBLIŻSZE WAŻNE DATY
Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września.
Szczegółowe informacje na temat rozpoczęcia nowego roku i spotkań z wychowawcami zamieszczone zostaną na naszej szkolnej stronie internetowej oraz szkolnym Facebook'u w dn. 27 sierpnia 2020 r. Również wtedy podany zostanie porządek spotkań przedszkolaków i pierwszoklasistów z ich nauczycielami planowanych na 1 września 2020 roku, po uroczystości inauguracyjnej.
Listy dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych oraz kl. I ogłoszone będą na szkolnej stronie www 21 sierpnia 2020r.
DO ZOBACZENIA