KOMUNIKAT WIELKOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY

18 listopada 2020 17:31

|

Katarzyna Szadkowska

Szanowni Państwo Dyrektorzy

wielkopolskich przedszkoli, szkół i placówek oświatowych

uprzejmie informujemy, że zadebiutowaliśmy w mediach społecznościowych. Chcemy być bliżej Państwa: dyrektorów, nauczycieli, rodziców – tych wszystkich, którzy na co dzień mają wpływ na wychowanie i edukację dzieci i młodzieży, kształtowanie ich postaw i umysłów, którym przyszłość naszych dzieci oraz całego społeczeństwa leży na sercu.

Naszym celem jest docierać z informacjami, zaproszeniami, wydarzeniami szybciej i bardziej bezpośrednio. Chcemy dzielić się tym, co robimy i co wydaje nam się ważne i interesujące. Chcemy też móc dzielić się, z całą naszą wielkopolską społecznością, tym, co dzieje się w naszym województwie w obszarze oświaty, którą traktujemy jako nasze dobro wspólne. Będziemy rozpowszechniać ciekawe inicjatywy, pokazywać aktywność i pomysłowość. Mamy bowiem nadzieję, że zechcecie Państwo podzielić się z nami przedsięwzięciami, dobrymi praktykami, ważnymi - dla Państwa uczniów, nauczycieli, przedszkoli, szkół, placówek, lokalnej społeczność – wydarzeniami, uroczystościami, rocznicami, jubileuszami - mówiąc krótko, tym, co robicie, co się u Was dzieje.

Prosimy również o zaproszenie, w imieniu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, nauczycieli oraz rodziców Państwa uczniów, wychowanków i podopiecznych
do polubienia i obserwowania naszych profili na Facebooku oraz Twitterze:

FB KO: https://www.facebook.com/kopoznanpl

FB WKO: https://www.facebook.com/pages/category/Education-Website/Robert-Gawe%C5%82-Wielkopolski-Kurator-O%C5%9Bwiaty-102159051676787/

TT: https://twitter.com/WKO_POZNAN

W przypadku pytań, do Państwa dyspozycji pozostaje Pani Magdalena Miczek, odpowiedzialna za politykę informacyjną kuratorium (tel. 662 381 792, e-mail: mediainfo@ko.poznan.pl).

Z wyrazami szacunku,

Robert Gaweł

Wielkopolski Kurator Oświaty