15 czerwca 2020 13:04

W dniach 16 – 18 czerwca 2020 w szkole odbywa się egzamin ósmoklasisty. W związku z tym budynek szkolny w godzinach 8.00 – 13.00 będzie zamknięty. Wstęp będą mieli tylko nauczyciele, pracownicy szkoły i ósmoklasiści oraz obserwatorzy egzaminu posiadający stosowne dokumenty. Prosimy zaplanować załatwianie spraw związanych z wizytą w szkole na inny termin.

Informujemy również, że w związku z wyżej wymienionym egzaminem, 18 czerwca 2020 Centrum Usług Wspólnych w Golinie będzie zamknięte dla petentów w godzinach 8.00 – 13.00.