KLASY I-III WRACAJĄ DO SZKOŁY!

13 stycznia 2021 12:21

Informujemy, że na podstawie decyzji rządu od 18 stycznia 2021 roku klasy I - III wracają do szkoły.
W związku z tym aktualizacji podlegają procedury obowiązujące w szkole podczas pandemii (zakładka "O szkole" -  "Dokumenty" - " Dokument szkolne" ).

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem i naniesionymi w nim zmianami.

Przypominamy o obowiązującym reżimie sanitarnym, w tym noszeniu maseczek, zachowaniu dystansu, dezynfekcji, nie wchodzeniu dorosłych na teren szkoły, kontaktowaniu się poprzez pracowników obsługi.

Zdrowia i cierpliwości życzę

Ewa Kutnik