KARTKI WIELKANOCNE

4 kwietnia 2024 19:37

Konkurs z Wielkanocą w tle

Warto pielęgnować świąteczne gesty życzliwości, dzieląc się z bliskimi swoją radością. Niewątpliwie pamiętają o tym dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie, które wzięły udział w konkursie plastycznym ,,Moja najpiękniejsza kartka wielkanocna”, zorganizowanym z inicjatywy katechetki s. Immakulaty Podczasiak CSDP.

Milusińscy we współpracy z rodzicami, za pomocą rozmaitych technik plastycznych, wykonali kartki nawiązujące do świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa. Ich dopełnieniem były świąteczne życzenia.

Na konkurs złożono 37 kolorowych i bardzo ciekawych prac, z których najpiękniejsze zostały nagrodzone.

Laureaci rywalizacji to:

I miejsce ex aequo

• Filip Kamiński, kl. I a
  • Dawid Graczyk, kl. III b

II miejsce ex aequo

• Maja Jankowska, kl. II b
  • Nikodem Topolski, kl. II b

III miejsce ex aequo

• Amelia Michlicka, kl. I c
  • Wojciech Czapla, kl. I c

wyróżnienie

• Laura Łodziewska, kl. I b

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nasze serdeczne gratulacje dla laureatów!

s. Immakulata Podczasiak, Przemysław Ciesielski