JESIENNE POEZJOWANIE W SZKOLE

11 listopada 2019 20:11

W piątek 8 listopada 2019 roku odbyły się szkolne eliminacje Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem JESIENNE POEZJOWANIE. Po niezwykle wyrównanej rywalizacji jury w składzie: przewodnicząca – Ewa Kasprzyk oraz członkowie: Irena Elantkowska i Paulina Kubsik, wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach.

Klasa IV – Jan Jakubowski

Klasy V – Anna Szwacińska (5b) i Łukasz Piasecki (5d)

Klasy VI – Rafał Iwiński (6a)

Klasy VII – Aleksandra Sędziak (7a) i Natalia Tarczyńska (7b)

Klasy VIII – Patrycja Woźniak (8c) i Hubert Przybyła (8a)

Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę na Gminnym Przeglądzie, który odbędzie się 19 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach.

Gratulujemy przepięknych interpretacji i życzymy powodzenia.

Ewa Kasprzyk