INTEGRACJA IV B W PIZZERII

9 lutego 2024 07:27

Tłusty czwartek w Tutto Bene

Któż z nas jej nie lubi. Może być z pieczarkami, szynką, papryką lub owocami morza…
Z takimi właśnie dodatkami zamawiamy pizzę, która w ostatnich latach uchodzi obok hamburgerów czy frytek za jeden z najbardziej lubionych przez nas fast foodów.

W tłusty czwartek (8 lutego 2024 r.) uczniowie z IV b ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod opieką wychowawcy Przemysława Ciesielskiego postanowili wspólnie spędzić z sobą wczesny wieczór. Za miejsce spotkania wybrali miejscową pizzerię Tutto Bene. Tam wedle smakowych gustów zakupili te tak charakterystyczne włoskie przysmaki.

Na zakończenie śmiało można powiedzieć, że wszystkim udzieliła się wtedy przyjazna atmosfera sprzyjająca klasowej integracji. W końcu to był cel sam w sobie zorganizowanego po lekcjach spotkania.