INNOWACYJNIE DLA NIEPODLEGŁEJ

11 listopada 2020 11:21

Innowacyjnie dla Niepodległej

102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości stała się inspiracją do pierwszego projektu w ramach innowacji pedagogicznej „Młodzi artyści i twórcze myślenie na cyfrowej scenie,” autorstwa Justyny Szczot we współrealizacji z szerokim gronem nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Wychodząc naprzeciw ograniczeniom związanym z sytuacją epidemiologiczną w kraju stwarzamy naszym uczniom możliwości wszechstronnego rozwoju i promocji talentów, wykorzystując różnorodne środki komunikacji i cyfrową technologię. Pod kierunkiem nauczycieli dzieci i młodzież nadal biorą udział w życiu społecznym oraz kulturalnym, dbając o bezpieczeństwo własne i innych. Zapraszamy do obejrzenia filmów.

Justyna Szczot

film 1