INFORMATOR O KONIŃSKICH SZKOŁACH ŚREDNICH

5 kwietnia 2022 18:41

Drodzy Uczniowie!

Co zrobić dalej? Jaką drogę wybrać? W czym będę najlepszy/najlepsza? Zapewne takie pytania coraz częściej pojawiają się w Waszych głowach. I wcale się nie dziwię, bo musicie podjąć bardzo ważną decyzję. Wybór odpowiedniej szkoły ponadpodstawowej będzie mieć duży wpływ na kolejne etapy Waszej edukacji, a w niedalekiej przyszłości może zwiększyć szanse i możliwości zatrudnienia w takim zawodzie, o jakim marzycie.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was informator zawierający pełną ofertę edukacyjną szkół w Koninie. Jak sami przeczytacie, placówki z naszego miasta proponują zróżnicowane kierunki kształcenia. Starają się też wspierać Was w rozwijaniu zainteresowań, pasji i talentów.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą edukacyjną przygotowaną przez konińskie szkoły. Mam nadzieję, że nasz informator pomoże Wam w podjęciu właściwej decyzji.

Życzę Wam trafnych wyborów i samych sukcesów!

z wyrazami szacunku

Piotr Korytkowski