INFORMACJE Z SANEPIDU O ZAKAŻENIU COVID 19

28 listopada 2021 14:07

Drodzy Państwo.

Codziennie otrzymujemy kolejne informacje z Sanepidu o zakażeniu COVID 19 wśród naszych uczniów. Skutkuje to obowiązkiem zawieszenia zajęć stacjonarnych w danej klasie, poinformowania rodziców i nauczycieli o nałożonej kwarantannie na osoby z kontaktu z zakażonym. Wówczas informujemy również o rozpoczęciu nauczania zdalnego w danej klasie.

Wszystkie przysyłane do Państwa, poprzez e-dziennik, informacje o kwarantannie i zdalnej pracy wskazanych oddziałów klasowych wynikają z odgórnych wytycznych.

Wiadomości są wysyłane do Państwa bez zbędnej zwłoki. Bywa, że jest to pora wieczorna, także dni weekendu.

Bardzo prosimy o śledzenie korespondencji Dyrekcji z Państwem Rodzicami, która zamieszczana jest w dzienniku elektronicznym.

Życząc zdrowia Państwu, Waszym dzieciom i najbliższym, z wyrazami szacunku

Ewa Kutnik