Informacja - pedagog szkolny Katarzyna Marzol

21 marca 2020 17:42

Moje Drogie Dzieciaki,

mamy nadzwyczajną sytuację - nie możemy chodzić do szkoły. Ale na szczęście możemy się kontaktować przez telefony, komputery, laptopy. Możecie do mnie dzwonić i pisać w każdej sprawie -jeśli się nudzicie, boicie, jesteście smutni lub szczęśliwi. Albo jeśli chcecie po prostu porozmawiać. Czekam na Was od poniedziałku do piątku od 11.30-13.00. Dajcie znać, jak się czujecie i jak sobie radzicie w tej nowej dla nas wszystkich rzeczywistości, przysyłajcie zdjęcia i kręćcie zabawne filmiki, a po powrocie złożymy je wspólnie w jeden albumofolder na pamiątkę i zrobimy wieeelką szkolną wystawę.

I pamiętajcie - ZOSTAŃCIE W DOMU - od nas wszystkich zależy, jak szybko wrócimy do szkoły i do normalnego życia. Pozdrawiam Was serdecznie 🤗😃😃.

Piszcie do mnie na e-dzienniku, lub dzwońcie na mój nr telefonu 502167177.

Katarzyna Marzol

Szanowni Państwo,

bardzo nam się skomplikowała sytuacja rodzinna, zawodowa i każda inna, ale musimy sobie radzić najlepiej, jak potrafimy, wspierajmy się i pomagajmy sobie nawzajem dla dobra przede wszystkim naszych dzieci.Dlatego w razie jakichkolwiek problemów, wątpliwości czy obaw proszę się ze mną kontaktować poprzez e-dziennik lub telefonicznie. Możemy porozmawiać np. o tym, jak rozmawiać z dziećmi w tych trudnych chwilach, jak nie upadać na duchu, jak się nie poddawać i nie wymagać od siebie i innych zbyt wiele. Jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 15.00-17.00. Życzę Państwu siły i pogody ducha, przetrwamy.

A oto mój nr telefonu 502167177.

Katarzyna Marzol