IMPREZA NA CAŁEGO

23 listopada 2022 18:39

Dyskoteka z okazji andrzejek

Listopadowe popołudnia i wieczory na pewno sprzyjają organizacji imprez integracyjnych, które poprawiają humory w czasie jesiennej chandry. Mamy na myśli szczególnie te, które odbywają się dla podtrzymania staropolskiej tradycji związanej z andrzejkami.

W środę 23 listopada 2022 r. Samorząd Uczniowski sekcji starszej przy współudziale opiekunów zorganizował w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie okolicznościową potańcówkę. W tle zabawy można było usłyszeć najlepsze przeboje disco i dance serwowane przez nauczyciela wychowania fizycznego Huberta Kulczaka.

Andrzejkową dyskotekę pełną tajemniczości, a przede wszystkim dobrej muzyki, śmiało można zaliczyć do wyjątkowo udanych. Potwierdziły to pozytywne komentarze i zadowolone miny ze strony jej uczestników – uczniów kl. IV-VIII.