II NOCKA W SZKOLE KLASY 7A

26 lutego 2023 18:18

II Nocka w Szkole Klasy 7a

Dnia 24 lutego 2023 roku od godziny 17.00 uczniowie klasa 7a Szkoły Podstawowej w Golinie po raz kolejny spotkali się po to, by spędzić wieczór i noc w szkole. Czy to możliwe, aby uczniowie chętnie spędzali w szkole nie tylko dnie, ale także noce? Ależ tak!!!

Początek spotkania spędziliśmy wspólnie z Młodzieżową Radą Miejską, która zorganizowała Wieczór Disney'a. Bardzo MRM dziękujemy za wybór filmów, konkursy ale głównie za atmosferę.

A po wieczorze filmowych z MRM na klasę 7a czekały gry planszowe i ruchowe, Escape Room, zabawy integracyjne oraz zabawa w chowanego - totalnie po ciemku. Trudno sobie wyobrazić, jak wygląda szkoła nocą - puste, ciche i ciemne korytarze……Tak wiele się działo, ale niech to będzie wyłączną tajemnicą uczestników nocki. Ostatnią rzeczą na jaką mieli ochotę uczniowie było .. spanie. Noc była dniem, a rano porządkowanie auli, telefony do rodziców i powrót do domu, aby....spać. Po co to robimy? Bo lubimy być razem, z przyjemności spędzania wspólnie wolnego czasu, a przede wszystkim, by dać miłe wspomnienia związane ze szkołą.