IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LIŚCU WIELKIM

22 października 2023 11:05

II miejsce dla naszej ekipy

20 października 2023 r. w hali widowisko - sportowej w Liścu Wielkim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Unihokeja Chłopców rocznik 2009-2010 Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział 6 najlepszych szkół po wcześniejszych eliminacjach gminnych: SP Sławoszewek, SP Golina, SP Rychwał, SP Osiecza, SP Brzeźno i SP Żychlin.

Zespół chłopców Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie zajął 2 miejsce w turnieju. W meczu finałowym do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka i rzuty karne, niestety nie udało się.

Brawo dla wszystkich uczestników za postawę na boisku jak i poza nim.

Skład: Adam Perliński, Jakub Koliński, Hubert Perliński, Wiktor Kuklik, Jan Jakubowski, Natan Łomnicki, Adam Rubas, Dominik Klichowski, Wojciech Wasilewski i Wojciech Krych.

Robert Iwiński