IGNACY GAJEWSKI WŚRÓD ZWYCIĘZCÓW

16 czerwca 2023 20:57

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI „Kto najlepszy”

31 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI „Kto najlepszy”.

Honorowym Patronat nad wspomnianą rywalizacją objął Prezydent Miasta Konina oraz Wielkopolski Kurator Oświaty.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów z całego powiatu konińskiego. 72 uczestników zmierzyło się z zadaniami o różnym stopniu trudności.

W poniedziałek 12 czerwca 2023 r., zwycięzcy potyczek z królową nauk odebrali z rąk dyrektora SPTS ks. Łukasza Pawłowskiego oraz organizatorki konkursu Agnieszki Trzusło nagrody i okolicznościowe dyplomy.

Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń klasy VI c Ignacy Gajewski. Przedstawiciel Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie zajął zaszczytne
II miejsce.

Ignacy, nasze serdeczne gratulacje! Życzymy Ci dalszych sukcesów i satysfakcji w rozwijaniu matematycznych pasji!

Joanna Graczyk