I KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

28 października 2021 21:10

Śpiewając, chwalili Boga

„Ten kto śpiewa, dwa razy się modli”- napisał niegdyś św. Augustyn. Prawdę tych słów udowodniły dzieci z klas II i III ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego
w Golinie, które wzięły udział w I Konkursie Piosenki Religijnej ,,Jesteś Radością mojego życia”.

Trzynaścioro uczniów, pod kierunkiem rodziców, zaśpiewało wybrane przez siebie utwory. W międzyczasie zostały one nagrane, a później przesłane drogą online organizatorce muzycznej rywalizacji katechetce s. Immakulacie Podczasiak CSDP.

Następnie filmiki trafiły do jury konkursu (nauczycieli Justyny Szczot, Agnieszki Pakuły i Przemysława Ciesielskiego), które wyłoniło laureatów konkursu.

Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

• I miejsce Rafał Dreslerski (II b, ,,Góry do góry”),
  • II miejsce Zuzanna Sochacka (II c, ,,Jesteś Królem”),
  • III miejsce Jakub Szelewski (II c, ,,Abba Ojcze”),
  • wyróżnienie I stopnia Julia Kubisiak (III a, ,,Chleba z nieba”),
  • wyróżnienie II stopnia Laura Nowak (III a, ,,Jesteś Królem”).

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody m.in. płytę zespołu Małe TGD.

Serdecznie gratulujemy!

Pozostali uczniowie, biorący udział w konkursie: Adam Wawrzyniak (II a), Alicja Budek (II c), Zofia Maze (II c), Bartłomiej Klichowski (II c), Julian Balcerzak (III a), Maja Zamiara (III a), Karolina Wojciechowska (III b) i Oliwia Wójcik (III c) otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia.

s. Immakulata Podczasiak