I JUŻ PO WAKACJACH

1 września 2021 15:07

Początek nowego roku szkolnego

Wakacyjne wojaże, przygody nad morzem czy w górach to już tylko wspomnienia, bo nadszedł już 1 września, który nieodłącznie kojarzy się z powrotem do obowiązków uczniowskiej
i nauczycielskiej pracy. Tego dnia placówki oświatowe różnych poziomów nauczania zainaugurowały nowy rok szkolny 2021/2022.

Podobnie było w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Poranne uroczystości rozpoczęła Msza św. w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej. Później w hali widowiskowo-sportowej odbyły się okolicznościowe spotkania dyrektor Ewy Kutnik oraz wychowawców z uczniami. Tak jak w zeszłym roku ze względu na trwającą sytuację epidemiczną zostały one skrócone do niezbędnego minimum. Dopełnieniem każdego z nich był krótki montaż słowno-muzyczny przygotowany przez nauczyciela muzyki Justynę Szczot.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim Naszym Uczniom samych sukcesów oraz wytrwałości w zgłębianiu tajników wiedzy.

Powodzenia!😉