HUBERT WŚRÓD WYRÓŻNIONYCH

11 grudnia 2023 17:03

9 grudnia 2023 r. w Muzeum Archidiecezjalnym w Poznaniu odbyło się podsumowanie konkursu zorganizowanego przez Instytut Poznański pod hasłem: „Żywe Powstanie 2023”.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i średnich w dwóch kategoriach: plastycznej i artystyczno-literackiej.

Na konkurs wpłynęły 433 prace. Naszą szkołę reprezentował Hubert Napierała uczeń klasy VII a, którego opiekunem artystycznym była p. Irena Elantkowska.

Wśród około 50 nagrodzonych i wyróżnionych znalazł się Hubert Napierała w kategorii artystyczno-literackiej za wiersz „A oni szli”.

Należy wspomnieć, że wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali nagrody i gratulacje od Wielkopolskiego Kuratora Oświaty p. Roberta Gawła, Prezesa Fundacji p. Kevina Nowackiego, Dyrektorów i Parlamentarzystów.

Gratulujemy.

Irena Elantkowska