HU! HU! HA! NASZA ZIMA NIE JEST WCALE TAKA ZŁA!

25 stycznia 2021 14:58

Wesołe zabawy na śniegu

Zima w pełni, dlatego tuż po feriach z jej uroków postanowili skorzystać uczniowie klas II b i III a ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie.

W trakcie lekcji wychowania fizycznego, korzystając ze sprzyjającej aury, będąc pod opieką swoich wychowawczyń – Aleksandry Bukowskiej i Żanety Wilant, wzięli udział w harcach na śniegu.

Słychać było piski, krzyki i głośne śmiechy. Uczniowie lepili bałwany oraz inne stwory ze śniegu. Nie obyło się również bez bitwy na śnieżki.

Mimo mrozu szczypiącego w buzie, zabawa była przednia. Humory wszystkim dopisywały.

Aleksandra Bukowska

Żaneta Wilant