GMINNY DZIEŃ SPORTU 2023

21 czerwca 2023 18:49

Na stadionie…

20 czerwca 2023 r. na stadionie w Golinie odbył się Gminny Dzień Sportu. Współorganizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta. Przeprowadzono zawody w biegach na 60 m w klasach 1-3 w kategorii dziewcząt i chłopców, w klasach 4-6 turnieje piłki nożnej i na koniec mecz towarzyski pomiędzy zespołem ,, Polonii Golina " rocznik 2008-2009 a nauczycielami i rodzicami.

Klasyfikacja końcowa biegu na 60 m

2 miejsce SP Kawnice

3 miejsce SP Radolina

Skład zespołu SP Golina:

Adrian Osika, Kacper Janiak, Grzegorz Langner, Julian Balcerzak, Nikolas Szymczak, Leon Bryl i Maria Bilska

Turniej klas 5-6

1 miejsce SP Kawnice

2 miejsce SP Golina

Skład SP Golina: Wiktor Kuklik, Hubert Perliński, Dominik Klichowski, Wojciech Krych, Ignacy Michlicki, Jan Szymański, Oliwier Bukowski , Klaudia Jańczak, Julia Langner, Kalina Ciesielska.

Na koniec odbył się mecz towarzyski pomiędzy zespołem Polonii Golina rocznik 2008-2009 a nauczycielami i rodzicami. Mecz sędziowali absolwenci Szkoły Podstawowej w Golinie Rafał i Adam Iwińscy. Mecz zakończył się wynikiem 5-4 dla zespołu nauczycieli i rodziców. Bramki zdobyli Robert Iwiński x 2, Michał Witkowski, Piotr Kusiołek i Zbigniew Orzechowski dla zespołu nauczycieli i rodziców i Wiktor Nowaczyk x 2 i Adrian Dylewski x 2.

Skład zespołu nauczycieli i rodziców:

Robert Iwiński, Hubert Kulczak, Piotr Jabłoński, Daniel Kaczan, Michał Witkowski, Jarosław Kadłubek, Marek Jabłoński, Piotr Kusiołek, Marek Jabłoński, Zbigniew Orzechowski, Mariusz Przybylski i Tomasz Borowski.

Skład zespołu uczniów:

Sebastian Marciniak, Jakub Kazimierowski, Adrian Dylewski, Jan Pawlaczyk, Alan Witkowski, Daniel Staszak, Erwin Kasprzyk, Filip Jakubowski, Wiktor Nowaczyk, Olivier Borucki i Miłosz Wróblewski.

Puchary i medale wręczali: pan Wojciech Grodzki Przewodniczący Komisji do spraw Oświaty, Kultury i Sportu, Zdrowia i Pomocy społecznej, pani Justyna Sieczkowska wicedyrektor w Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie oraz radni Młodzieżowa Rada Miejska w Golinie Malwina Górska, Igor Perliński, Dominik Czerniak, Alicja Zbierska, Michalina Kurleto oraz Brayan Kocimski.

Dziękujemy sędziom: panu Robertowi Iwińskiemu, panu Hubertowi Kulczakowi, panu Piotrowi Jabłońskiemu, panu Tomaszowi Borowskiemu, panu Danielowi Kaczanowi i panu Michałowi Witkowskiemu.

Dziękujemy Burmistrzowi Goliny panu Mirosławowi Durczyńskiemu za okazaną pomoc, prezesowi firmy Primabiotic panu Konradowi Maciaszkowi za ufundowanie nagród dla najlepszych zawodników oraz GKRPA wsparcie finansowe.

Podziękowania dla Prezesa firmy NatuBay, która jest właścicielem marek suplementów diety - Primabiotic i Prima. Z całym asortymentem produktowym zapoznacie się na stronie www.primabiotic.pl, oraz w mediach społecznościowych na Instagramie, oraz Facebook

Foto: laboratoriaprzyszłości

Gminny Koordynator Sportu Robert Iwiński