GMINNE DNI SPORTU CZ.II

22 czerwca 2021 15:30

Rozegrali turniej halowej piłki nożnej

W drugim dniu Gminnego Święta Sportu reprezentanci szkół z: Kawnic, Przyjmy, Radoliny i Goliny rozegrali turniej halowej piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych. Szczegóły dotyczące meczów przedstawiamy poniżej.

- rocznik 2006-2007

* wyniki:

SP Golina - SP Przyjma 3 - 1
SP Kawnice - SP Radolina 1 - 0
SP Golina - SP Radolina 9 - 0
SP Przyjma - SP Kawnice 3 - 0
SP Golina - SP Kawnice 1 - 1
SP Przyjma - SP Radolina 5 - 0

* klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP Golina
II miejsce SP Przyjma
III miejsce SP Kawnice
IV miejsce SP Radolina

Skład zespołu ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie: Rafał Iwiński, Igor Perliński, Jakub Słomka, Dawid Szymaniak, Bartosz Banaszak, Bartosz Kołodziejczak i Mateusz Skibiszewski.

- rocznik 2008 i młodsi

* wyniki:

SP Golina - SP Przyjma 0 - 0
SP Przyjma - SP Kawnice 3 - 0
SP Golina - SP Kawnice 2 - 1

* klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP Przyjma
II miejsce SP Golina
III miejsce SP Kawnice

Skład zespołu ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie: Adrian Dylewski, Filip Jakubowski, Borys Łopaciński, Oskar Łopaciński, Erwin Kasprzyk, Daniel Staszak, Miłosz Wróblewski
i Aleksander Nowak.

Nagrody wręczali: burmistrz Goliny Mirosław Durczyński, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie Ewa Kutnik, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego
w Golinie Justyna Sieczkowska oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Konińskiego Żanetta Matlewska.

Dodać należy, iż wszyscy zawodnicy otrzymali również pamiątkowe gadżety od firmy PRIMA ZDROWIE ufundowane przez p. Konrada Maciaszka. Puchary i lody dla drużyn sfinansowane zostały przez GKRPA, Radę Rodziców SP Golina oraz burmistrza Mirosława Durczyńskiego.

***

Podziękowania dla sędziego Piotra Kusiołka, nauczycieli wychowania fizycznego z terenu gminy Golina: Michała Witkowskiego, Marcina Ziemniczaka, Daniela Kaczana, Patrycji Tyczkowskiej, Roberta Iwińskiego, Huberta Kulczaka, Piotra Jabłońskiego, Tomasza Borowskiego.

Wyniki opracował: Robert Iwiński

Źródło: FB SP Golina