EGZAMINACYJNY MARATON 2022

26 maja 2022 16:41

Sprawdzili swoją wiedzę i umiejętności

Nie ulega wątpliwości, że zwieńczeniem edukacji w szkole podstawowej jest przystąpienie do obowiązkowego i powszechnego egzaminu. Jego formuła przebiegu jest oczywista i bardzo dobrze znana tym, których dotyczy. Dodatkowo ma wpływ na przyszłość absolwentów w kontekście ich dalszej nauki.

W dniach 24 – 26 maja 2022 r. ten pierwszy, tak ważny w życiu egzamin napisali także uczniowie najstarszych klas ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Młodzież solidnie przygotowana przez swoich nauczycieli, zmagała się z testami weryfikującymi ich wiedzę oraz umiejętności z języka polskiego, matematyki i wybranego języka obcego nowożytnego.

Wierzymy, że uczniowie z klas VIII a, VIII b, VIII c poradzili sobie z zadaniami i stawianymi przed nimi oczekiwaniami. Mamy nadzieję, że osiągną jak najlepsze wyniki, które jednocześnie „otworzą im furtkę” do wymarzonych szkół ponadpodstawowych.