„EDUKACJA W DOBIE PANDEMII”

14 czerwca 2021 15:42

„EDUKACJA W DOBIE PANDEMII” to konkurs organizowany przez CDN w Koninie na wykonanie memu.

Nasza uczennica - Oliwia Strugała z klasy VII B zajęła w nim III miejsce.

Celem zadania było rozwijanie umiejętności graficznych, plastycznych i informatycznych, poznanie gatunku wypowiedzi internetowej – memu, promocja szkolnych talentów oraz zachęcenie uczniów do kreatywnej pracy z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi informatycznych. Konkurs wspierał ponadto realizację kierunku polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2020/2021: Wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość, a także bezpieczne i efektywne korzystanie z technologii cyfrowych. Obejmował swoim zasięgiem województwo wielkopolskie i został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa (klasy IV-VI) i ponadpodstawowa. Na konkurs wpłynęło 49 prac w obu kategoriach.

Organizatorzy konkursu dziękują uczniom i nauczycielom za włączenie się w realizację i nadesłanie prac oraz gratulują wszystkim laureatom.

My także dołączamy do podziękowań i gratulacji i prezentujemy nagrodzoną i inne wysłane przez naszych uczniów prace.