DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO

9 marca 2020 21:48

Bogumiła Kowalska

W poniedziałkowy poranek, 9 marca 2020 r. uczniowie z Kabaretu Szkolnego IDENTYKO oraz chłopcy z klasy VI b zaprezentowali się przed społecznością szkolną w przedstawieniu „Dzień Kobiet” autorstwa Huberta Przybyły połączonym ze skeczem z repertuaru kabaretu Hrabi pt. „Kwiaty”.

Chłopcy z naszej szkoły dowiedzieli się, że nie warto zapominać o ósmym marca i na pewno warto pamiętać o kwiatach, które jak powszechnie wiadomo, kobiety uwielbiają dostawać. W przedsięwzięciu scenicznym wzięli udział: Wiktoria Bobrowska, Natalia Tarczyńska, Hubert Przybyła, Jakub Słomka, Franciszek Babiak i Karol Nowak. Na koniec Mikołaj Hatłas w towarzystwie Antoniego Pietrzaka i Franciszka Zielińskiego wykonali Playback Show do utworu Wojciecha Młynarskiego „Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę”.

Wszystkie Kobietki małe i duże otrzymały od chłopców życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i pięknej wiosny.

Karolina Kulczak