DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2023

13 października 2023 19:13

W podzięce WSZYSTKIM PRACOWNIKOM szkoły

14 października jest co roku związany z Dniem Edukacji Narodowej. Właśnie wtedy w sposób szczególny uczniowie okazują swoją wdzięczność i serdeczność tym, którzy pracują na rzecz kształcenia, wychowania oraz utrzymania porządku w budynkach czy przygotowywaniu posiłków.

W Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie tradycyjne obchody wspomnianego wyżej dnia miały swój wyjątkowy przebieg i niepowtarzalny charakter.

Na dwudniowe świętowanie (12-13 października 2023 r.) złożyły się okolicznościowy montaż artystyczny, wystawa prac plastycznych, kilkuminutowe audycje, których dopełnieniem były drewniane mininiespodzianki z sentencją oraz słodkości dla wszystkich pracowników placówki.

W przygotowanie szkolnych obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej zaangażowani byli uczniowie z różnych klas: Nadia Strugała, Natalia Budzyńska, Iga Golon, Antonina Andrzejak, Maria Szczepankiewicz, Zuzanna Przyjemska, Alicja Kubsik, Paulina Sławska, Anita Lubańska, Kaja Nowak, Patrycja Pakuła, Agata Mielczarek, Oliwia Szymańska, Kinga Domiszewska, Adam Rubas, Hubert Napierała, Rafał Dreslerski, Wiktor Łukomski, Fabian Ruszkiewicz, Jakub Kończyński, Piotr Klimczak oraz nauczyciele: Justyna Szczot, Magdalena Mielcarek-Mirek, Beata Matczak, Kinga Bąkowska, Justyna Dzieran, Marek Wendt, Przemysław Ciesielski współpracujący z Katarzyną Głowacką, Dorotą Staszak i Dariuszem Adamskim.

***

Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Niepedagogicznym życzymy dalszych sukcesów, wielu osiągnięć zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym!