DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO 2024

3 lutego 2024 10:29

Z pamięcią o s. Lilianie i s. Immakulacie

Od ponad 25 lat Kościół powszechny obchodzi co roku Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

Z tej okazji (2 lutego 2024 r.), katechetki w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie - s. Liliana Socha CSDP i s. Immakulata Podczasiak CSDP otrzymały w dowód wdzięczności oraz pamięci piękne laurki wykonane przez Barbarę Koszelę (VI a). Ich dopełnienie stanowiły wymowna, szczególnie w tym dniu „Barka”, zaśpiewana przez Alicję Kubsik (VI a) oraz upominki.

Siostry katechetki były bardzo wdzięczne za podarunkami. Nie szczędziły przy tej okazji słów uznania i uśmiechu za wyrażony w ten sposób szacunek, życzliwość i dobroć.

Naszym Siostrom Katechetkom życzymy dalszej owocnej pracy w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie oraz radości płynącej
z powołania zakonnego. Szczęść Boże!