DZIAŁO SIĘ W SZKOLE…

15 lutego 2021 18:04

Nasze świętowanie walentynek

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie jak zawsze pamiętali o dniu zakochanych. Samorząd sekcji młodszej zorganizował 15 lutego pocztę walentynkową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków i uczniów klas I-III. Wszystkie kartki sprawiły obdarowanym wiele radości, co potwierdza dołączona fotogaleria.

zdjęcia 1

Dodatkowo należy wspomnieć, że wspomnianego wyżej dnia w progach naszej szkoły gościli wyjątkowi, mali goście. Odwiedzili nas sąsiedzi z Gminnego Klubu Malucha „Kącik Skrzata”. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizyty milusińskich, którą złożyli wraz ze swoimi opiekunkami dyrektor szkoły Ewie Kutnik.

zdjęcia 2

Źródło: www.facebook.com/szkolapodstawowawgolinie/