DZIAŁO SIĘ W HALI

21 maja 2024 18:16

Koszykówka w szczególnym wydaniu

Niecodzienny mecz mogła obejrzeć społeczność Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Wydarzenie miało miejsce 21 maja 2024 r. w hali widowiskowo-sportowej.

Koszykarze grający na wózkach, na co dzień występujący w Konińskim Stowarzyszeniu Sportowym Mustang, zaprezentowali swoje wielkie umiejętności i zaangażowanie, przy licznie zgromadzonej publiczności. Tempo gry, widowiskowe akcje, precyzja rzutów, wielokrotnie wzbudzały aplauz zgromadzonych kibiców.

Na zakończenie spotkania chętni uczniowie mogli sami doświadczyć tego, jak to jest być graczem na wózku inwalidzkim.

***

Warto wspomnieć, że konińskie Mustangi przygotowują się do Finału Mistrzostw Polski w Koszykówce na Wózkach, który odbędzie się w najbliższą sobotę 25 maja. Początek o godzinie 15: 00 w golińskiej hali.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania. Naszym dzielnym koszykarzom życzmy wielu sukcesów sportowych!

Piotr Jabłoński