DZIĘKUJEMY ZA TRUD I POŚWIĘCENIE!

14 października 2021 09:13

Dla WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW szkoły…

Bukiety kwiatów, czekoladki czy uśmiechy uczniów Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie wobec tych, którzy uczą, pomagają w wychowaniu i utrzymaniu porządku w budynkach, wpisują się w coroczne obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej.

Jedną z form wyrażenia szacunku, wdzięczności za trud, pracę oraz poświęcenie wobec wszystkich pracowników naszej placówki były kilkuminutowe, okolicznościowe audycje. 13 października 2021 r. miały one dwie, różne odsłony.

Pierwszą „na żywo” przygotowali uczniowie: Alicja Kubsik (IV a), Natalia Szczot (IV b), Natalia Budzyńska (V b), Anna Szwacińska (VII b), Oliwia Strugała (VIII b) i Jakub Kazimierowski (VII a) pod kierunkiem nauczycieli Justyny Szczot i Przemysława Ciesielskiego we współpracy z Katarzyną Głowacką. Można ją było usłyszeć od godz. 9:00 w budynku „B”.

Druga pochodziła ze szkolnego archiwum, niegdyś została ona nagrana przy pomocy nauczyciela wspierającego - Agnieszki Pakuły. Od godz. 11:00 audycja ta wybrzmiała w budynku „A”.

Dopełnieniem krótkich, muzyczno-poetyckich montaży skierowanych do wszystkich pracowników szkoły były czterolistne koniczynki na szczęście wraz z dołączonymi życzeniami. O specjalne przygotowanie tych upominków zadbały: Magdalena Mielcarek-Mirek, Beata Matczak, Agnieszka Sołtysiak i Agnieszka Dzwoniarska. Dostarczeniem tych wyjątkowych prezencików dla Dyrekcji Szkoły zajęli się uczniowie: Paulina Górzna (VII a), Julia Ratajczyk (VII a), Sebastian Marciniak (VIII a) i Dominik Klichowski (V b).

Dodać również należy, iż w budynku „A” Samorząd Uczniowski sekcji młodszej pod opieką: Aleksandry Bukowskiej, Żanety Wilant, Joanny Lewandowskiej i Justyny Dzieran przygotował dla grona pedagogicznego zabawne niespodzianki w postaci „herbatek na skołatane nerwy” wraz z okolicznościową sentencją 😉.