DRODZY UCZNIOWIE i RODZICE!

24 kwietnia 2020 15:37

Zdalne nauczanie, decyzją rządu i MEN przedłużone zostało o kolejny miesiąc, czyli do 24 maja 2020 r.
Podano dzisiaj także orientacyjny, planowany termin egzaminu ósmoklasisty, tzn. w dniach 16-18 czerwca 2020 r.
Tęsknimy za Wami, z niecierpliwością czekamy na spotkanie w murach naszej szkoły. Jednak obecna, wciąż niepewna sytuacja i dbałość o bezpieczeństwo nas wszystkich wymusza kontynuowanie nauczania przez Internet .
Ostatnie kilka tygodni pokazały, że wszyscy radzimy sobie najlepiej, jak tylko potrafimy, wspieramy się i możemy liczyć na wzajemne zrozumienie. Szczerze dziękuję wszystkim za zaangażowanie i cierpliwość.
Zdrowia i wytrwałości życzę.
Do zobaczenia.
Ewa Kutnik