DRODZY RODZICE NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

4 maja 2020 17:31

Drodzy Rodzice naszych przedszkolaków.
Po analizie przedstawionych przez rząd wytycznych, konsultacjach z Państwem, a także służbami sanitarnymi i dyrektorami placówek oświatowych, mając na uwadze względy bezpieczeństwa Burmistrz Goliny zdecydował, że przedszkola na terenie naszej gminy nadal będą zamknięte.
Decyzje o terminie otwarcia placówek podjęte zostaną po analizie danych, we współpracy z odpowiednim instytucjami i służbami.
Poniżej link do oficjalnego komunikatu Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego.

P. S. Ważne - do 24 maja 2020 r. można korzystać z zasiłku opiekuńczego.