DOBRZE SPĘDZONY CZAS

21 czerwca 2023 08:31

7 a w akcji

Poniedziałkowe przedpołudnie (19.06.2023 r.) najdzielniejsi uczniowie klasy 7a ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie zamiast odsypiać trudy całego roku nauki, postanowili skorzystać z oferty edukacyjno-turystycznej naszej placówki.

Dla niektórych była to pierwsza wycieczka jednośladem i odkrycie nowych terenów. Piękna, czerwcowa pogoda, szlaki rowerowe gminy Golina oraz elementy treningu strzeleckiego w ramach rozgrywki paintballowej w „Sektorze X”, to chyba najlepszy przepis na dobrze spędzony wolny czas w gronie rówieśników.

W związku z powyższym siódmoklasiści pod opieką wychowawczyni Lindy Kalinowskiej-Plewczyńskiej oraz Joanny Ciesielskiej rozpoczęli swój rajd od zatrzymania się na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Węglewskich Holendrach. Później promem przepłynęli Wartę, poznali historię kościoła parafialnego w Sławsku. Następnie skorzystali z rozrywek paintballowych w „Sektorze X”.

Dodać należy jeszcze, że nie brakowało emocji, uśmiechu, wspólnych rozmów podczas przejażdżki i pewnie dobrych wspomnień, którymi wycieczkowicze podzielili się z najbliższymi w swoich domach.

Migawka 1

Migawka 2