CZAS WEWNĘTRZEGO ODRODZENIA

29 marca 2021 21:15

Z wielkanocną radością w sercach

Wielkanoc jest czasem otuchy i nadziei, który przynosi wszystkim radość, która wzmacnia ducha. Pomaga w wewnętrznej przemianie. Przede wszystkim jednak przypomina każdemu
z nas o odradzaniu się naszej wiary dzięki sile i misji Chrystusa.

Potwierdzenie niniejszych słów można znaleźć w scence rodzajowej „Cud Wielkiej Nocy” odegranej przez grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie według pomysłu katechetki s. Liliany Sochy CSDP.

W kluczowe dla chwili spotkania ze Zmartwychwstałym role wcielili się: Natalia Tomczak, Mikołaj Hatłas, Jan Chabros, Nikodem Kapuściński, Kinga Kaiser, Kinga Dąbrowska oraz jej mama Magdalena.

Efekt końcowy wszystkich zaangażowanych w wielkanocną inscenizację widać na załączonym filmie, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.