CZAS PREZENTÓW I UPOMINKÓW

7 grudnia 2022 09:32

Piękne dzięki Mikołaju!

Zgodnie z tradycją 6 grudnia już od samego rana Mikołaj (w tej roli Natalia Tomczak z VIII b) wraz z dyrektor Ewą Kutnik odwiedzali dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Wszyscy w mijającym roku byli grzeczni, więc otrzymali praktyczne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Ten dzień był wesoły, kolorowy i już… świąteczny.

***

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla dzieci i młodzieży
z naszej szkoły.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie

***

Mikołajkowy zawrót głowy…

Samorząd Uczniowski prężnie funkcjonujący w strukturach Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie zorganizował 6 grudnia 2022 r. okolicznościowy happening. Jego celem było zachęcenie dzieci i młodzieży do przywdziania czerwonej czapki, sweterka lub bluzki
z motywami nawiązującymi do postaci Mikołaja lub zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Wysunięta propozycja spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony szkolnej społeczności, co widać w dołączonej do niniejszego artykułu fotogalerii. Warto w tym miejscu nadmienić, iż przystąpienie do akcji stanowiło przepustkę do tego, by uchronić się tego dnia od odpowiedzi ustnej.