CO SŁYCHAĆ W GRUPACH PRZEDSZKOLNYCH?

16 października 2024 10:33

Za nami 6 tygodni zabawy i nauki. To był bardzo ważny i intensywny czas dla dzieci z grup przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie.

Dzieci wraz z wychowawczyniami p. Katarzyną Jóźwiak, p. Wiktorią Samulczyk oraz p. Małgorzatą Majkowską- Cieślak podjęły szereg działań.

Za nami Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka, Dzień Chłopca, Sprzątnie Świata.

Każdemu wydarzeniu towarzyszyło mnóstwo radości i pozytywnych emocji. W minionym czasie min. "Biedronki" poznawały zasady zdrowego odżywiania. Wspólnie z wychowawcą robiły surówkę. "Motylki " segregowały dary jesieni, "Pszczółki " natomiast tworzyły piramidę zdrowego żywienia. Oprócz zabawy dzieci poznały kolejne litery alfabetu o, a, m, oraz cyfr 1 i 2. Przed nami kolejne wyzwania, o których będziemy Państwa na bieżąco informować.

Katarzyna Jóźwiak