CIEKAWE ŚWIĘTO

27 listopada 2020 07:35

Nasi ulubieńcy – pluszowe misie

Od kilku lat 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie postanowili zaprezentować swoje niedźwiadki w okolicznościowej galerii online. Zdjęcia zostały zamieszczone na fanpage’u naszej placówki.

Ponadto klasy IV korzystając z kolejności wykonywania działań, obliczały wartość liczbową wyrażeń, co pozwoliło im pokolorować misia zgodnie z przygotowaną legendą.

Bardzo dobrze, że istnieje taki wyjątkowy dzień w roku. To w końcu zabawki (w tym pluszowe misie) stanowią nieodzowny element dzieciństwa. Pomagają rozwijać się i uczyć.

Przemysław Ciesielski

Źródło: www.facebook.com/szkolapodstawowawgolinie