Jak spędzić zbliżające się ferie bezpiecznie, bez od kłopotów od internetowymi przestępców, bez wypadków na ulicach czy stokach narciarskich? Jak właściwie korzystać z telefonów komórkowych i komunikatorów internetowych? Tego dowiedzieli się uczniowie dzięki funkcjonariuszom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie dyrekcji i odwiedzili mury naszej szkoły. A byli to: sierżant sztabowy - p. Anna Fedorowicz z Zespołu ds.Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie, przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie - p.Paweł Durkiewicz i aspirant sztabowy - p.Błażej Borowiec - nasz dzielnicowy z Komisariatu Policji w Golinie. Wyżej wymienieni, składali życzenia bezpiecznych ferii dzieciom i młodzieży i my również dołączamy się do życzeń.

Do zobaczenia po feriach.

Dyrekcja i Grono pedagogiczne