BERLIN

22 kwietnia 2024 10:01

W ostatni weekend uczniowie z klas 6, 7 i 8 ze szkoły w Golinie i Przyjmie brali udział w niezwykłej przygodzie, udając się na wycieczkę do fascynującego miasta - Berlina. Zorganizowana wyprawa zgromadziła ponad 50 entuzjastycznych uczestników, gotowych na odkrywanie niemieckiej kultury i historii.

Pierwszego dnia wycieczki grupa odwiedziła Tropical Island, niezwykłe miejsce o subtropikalnym klimacie i egzotycznej atmosferze. To doskonała okazja dla uczniów, by odpocząć po podróży i cieszyć się wspólnymi chwilami spędzonymi na basenach i zjeżdżalniach.

Po dniu pełnym zabawy i relaksu nadszedł czas na nocleg, który zapewnił wszystkim uczestnikom wygodę i odpoczynek przed kolejnym dniem pełnym atrakcji.

Drugiego dnia wycieczki grupa wyruszyła na zwiedzanie samego Berlina. Pierwszym przystankiem był Humboldt Forum, Brama Brandenburska oraz Reichstag. Następnie uczniowie mieli okazję odwiedzić Museum Techniki, fascynujące miejsce, które zachwycało ich bogactwem interaktywnych eksponatów i historią nauki i technologii.

Po intensywnym dniu pełnym wrażeń uczniowie wrócili do swojej szkoły, pełni nowych doświadczeń i wspomnień, które na pewno na długo pozostaną w ich pamięci."

Linda Kalinowska-Plewczyńska