„BAZYLISZEK”

10 lutego 2024 12:25

Ciekawe przedstawienie IV a

W piątkowy poranek 9 lutego 2024 r. w auli szkolnej uczniowie klasy 4 a wystąpili w przedstawieniu pt. „Bazyliszek”.

Widzowie, czyli uczniowie klasy 4 b i II a nagrodzili występ swoich kolegów gromkimi brawami. W tytułowej roli wystąpił: Wiktor Krzewiński, na scenie znaleźli się również: Adrianna Burda jako Magda – pogromczyni Bazyliszka, Eliza Majkowska - Cebularka, Zuzanna Kujawa jako Przekupka, Adam Wawrzyniak - Garncarka, Antoni Grochowski - Szewc oraz osoby zaklęte w głazy: Nikola Łuczak, Natalia Głowacka, Katarzyna Leszczyńska, Oliwier Łęt i Fabian Błaszyk. Chłopcy: Antoni Tamborski (sufler) i Kaspian Płocharczyk (efekty dźwiękowe) dzielnie wspierali to wydarzenie.

Wielkie gratulacje dla talentów aktorskich i zapału w organizowaniu przedsięwzięcia scenicznego.

Karolina Kulczak