BAL ABSOLWENTÓW KLASY 8 A

11 czerwca 2024 09:32

Niezapomniany Wieczór Pełen Wrażeń

W piątkowy wieczór, 07 czerwca, aula naszej szkoły zamieniła się w magiczną salę balową, aby uczcić wyjątkowe wydarzenie – Bal Na Finiszu. Był to wieczór pełen emocji, wspomnień i radości, który na długo pozostanie w sercach naszych uczniów.

Już od wejścia gości witał pięknie udekorowana aula, a blask świateł dodawał elegancji całej uroczystości. Uczniowie, ubrani w odświętne stroje, prezentowali się olśniewająco, a ich uśmiechy i podekscytowanie były widoczne na każdym kroku.

Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, który z dumą poprowadzili nasi najstarsi uczniowie. Po oficjalnej części przyszedł czas na wspólną zabawę. W rytmach ulubionych przebojów, nasi ósmoklasiści bawili się na parkiecie, pokazując swoje taneczne umiejętności.

Na bal przybyli również chętni uczniowie z klas 7, którzy z entuzjazmem dołączyli do zabawy. Była to dla nich doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wygląda bal absolwentów, oraz zintegrować się ze starszymi kolegami i koleżankami.

W trakcie wieczoru nie zabrakło również wzruszających momentów. Kulinarną oprawę balu stanowił pyszny bufet, pełen smakowitych przekąsek i napojów. Na zakończenie, uczestnicy zostali zaskoczeni imponującym tortem, który był symbolicznym ukoronowaniem ich szkolnych lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego niezapomnianego wieczoru – nauczycielom, rodzicom oraz samym uczniom. Wasze zaangażowanie i wkład w przygotowania sprawiły, że bal był prawdziwie wyjątkowym wydarzeniem.

Linda Kalinowska-Plewczyńska