22 czerwca 2020 09:47
Katarzyna Szadkowska

Logowanie do wybranej szkoły średniej - instrukcja.

18 czerwca 2020 15:09
Katarzyna Szadkowska

Egzamin ósmoklasisty. Nie ulega wątpliwości, że zwieńczeniem edukacji w szkole podstawowej jest przystąpienie do obowiązkowego i powszechnego egzaminu. Po reformie szkolnictwa w 2017 r. obejmuje on uczniów klas ósmych. Jego formuła przebiegu jest oczywista i bardzo dobrze znana tym, których dotyczy. Dodatkowo ma wpływ na przyszłość absolwentów w kontekście ich dalszej nauki.

11 czerwca 2020 18:55
Katarzyna Szadkowska

Kremówkowo - kuchcikowo. Różne okazje i okoliczności można świętować na wiele sposobów, bo ile głów, to tyle pomysłów.

18 maja 2020 17:25
Katarzyna Szadkowska

Wiersze w podzięce św. Janowi Pawłowi II. W biografii Karola Wojtyły późniejszego św. Jana Pawła II przeczytamy mnóstwo ciekawych wątków z jego życia, które niejednokrotnie zaskakują i zadziwiają. Jednym z nich jest ten dotyczący jego zainteresowań szeroko pojętą literaturą, które przejawiał już od młodzieńczych lat. To właśnie spod jego pióra wyszło wiele wspaniałych utworów poetyckich czy dramatycznych. Do dziś są one podziwiane za kunszt twórczy i bogatą tematykę.

18 maja 2020 17:22
Katarzyna Szadkowska

Pamiętamy i dziękujemy! Na naszej polskiej ziemi przyszedł na świat człowiek, którego życie okazało się wyjątkowym darem dla Kościoła i całego świata. Temu człowiekowi było na imię Karol. Karol Wojtyła. Od 16 października 1978 roku Karol Wojtyła przybrał nowe imię Jana Pawła II. /ks. kard. Stanisław Dziwisz/

11 maja 2020 13:56
Katarzyna Szadkowska

Biblia i mity na kartach komiksów. Komiks to historia obrazkowa „zamknięta w ramki”, dodatkowo opatrzona dymkami z wypowiedziami bohaterów i narratora.

7 maja 2020 11:37
Katarzyna Szadkowska

Maseczki są trendy. Jeszcze kilka tygodni temu nikt z nas nie przypuszczał, że maseczki staną się nieodłącznym elementem naszego codziennego ubioru. Dotychczas pojawiło się ich na rynku tyle, że każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie, pasującą chociażby do preferowanego stylu lub przyodzienia.

24 marca 2020 18:35
Katarzyna Szadkowska

Szanowni Rodzice, w obecnej, jakże trudnej dla nas wszystkich sytuacji, chcemy być dla Państwa wsparciem. Będziemy co tydzień publikować na naszej stronie internetowej materiały, które mogą pomóc Wam i dzieciakom. Zaczniemy od najprostszej kwestii czyli - jak rozmawiać z dzieckiem koronawirusie.

21 marca 2020 17:42
Katarzyna Szadkowska

Informacja dla dzieci i rodziców.

13 marca 2020 14:21
Katarzyna Szadkowska

SZANOWNI PAŃSTWO ! Od poniedziałku 16. 03. 2020 r. do środy 25. 03. 2020 r. zawieszone zostają zajęcia lekcyjne w szkołach. W konsekwencji zamknięte będą szkolne budynki i obiekty. Korespondencję , wnioski o przyjęcie do przedszkola lub klasy I przesyłać prosimy pocztą tradycyjną lub mailową.