ANDRZEJKOWE WRÓŻBY W SZKOLE

1 grudnia 2023 16:54

Magia przepowiedni

Andrzejki to wyjątkowy czas, kiedy uczniowie mogą odkryć tajemnice przyszłości, a szkoła staje się areną wróżb i zabawy.

W związku z tym Samorząd Uczniowski obu sekcji zorganizował niezapomniany dzień wróżb andrzejkowych, pełnych magii i uśmiechu.

W klasach I-III uczniowie tańczyli przy dźwiękach radosnej muzyki. Brali udział we wróżbach na korytarzu podczas przerw lekcyjnych.

W klasach IV-VIII uczniowie mogli skorzystać przez cały dzień w auli szkolnej z usług profesjonalnych wróżbitów.

Samorząd przygotował kilkanaście różnych przepowiedni i zabaw oraz przygotował dekoracje sali, i stolików.

Andrzejki to nie tylko tradycja, ale także okazja do integracji i wspólnej zabawy pełnej uśmiechu, tajemnic oraz pozytywnej energii!

Ewelina Piaskowska