11 LISTOPADA - PAMIĘTAMY

10 listopada 2022 17:58

11 Listopada - Pamiętamy

10 listopada 2022 roku godzina 1111 to chwila, w której zabiło mocniej serce każdego ucznia, nauczyciela i pracownika Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie.

Tego dnia dla uczczenia Święta Niepodległości wszyscy zebrali się w Hali Widowiskowo-Sportowej, by wspólnie zaśpiewać nasz hymn narodowy, którego melodię zaintonował szkolny chór prowadzony przez p. Justynę Szczot oraz by wysłuchać utworów lirycznych i muzycznych w wykonaniu uczniów: Alicji Kubsik, Natalii Tomczak, Anny Szwacińskiej, Mariki Macyszyn, Huberta Napierała, Pauli Ignaczak, przygotowanych przez nauczycieli: p. Irenę Elantkowską i p. Jana Kasprzaka. Uroczystość poprowadziła Agata Przybyła.

Okolicznościową dekorację wykonała p. Kornelia Topor-Pustelnik.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za patriotyczną postawę i udział w uroczystości.

Irena Elantkowska

Film 1