ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

2 października 2020 15:42

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji nasi czwartoklasiści, świetnie znający już tabliczkę mnożenia, wzięli udział w ogólnopolskim projekcie, przygotowując plakaty, malując koszulki, układając rymowanki oraz przystępując do egzaminu o tytuł Experta Tabliczki Mnożenia.

Ponieważ nasi uczniowie to doskonali specjaliści od liczb, tytuł Experta uzyskało prawie 100% z nich! Do zabawy została zaproszona i również poddana egzaminowi, Dyrekcja Szkoły.

Wynik egzaminu - pozytywny :)

GRATULUJEMY WSZYSTKIM!!!

Źródło: FB SP Golina

Zapraszamy do obejrzenia filmów oraz zdjęć.

Film 1

Film 2