ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ

20 grudnia 2019 20:37

W świątecznym nastroju

Kultywowanie rodzimych tradycji i sukcesywne przypominanie o ich ważności stanowi znaczącą wartość samą w sobie, na którą trzeba uczulać wychowując - nie tylko młode pokolenie.

Na niespełna kilkanaście dni przed uroczystością Bożego Narodzenia grupa dzieci, uczęszczających na zajęcia do Świetlicy Socjoterapeutycznej nr 10 w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod kierunkiem opiekunek- Agnieszki Dobrowolskiej i Kornelii Topor-Pustelnik wzięły udział w świątecznym spotkaniu.

Przy tej okazji, świętujących odwiedzili dyrektor Ewa Kutnik oraz...Mikołaj wraz ze słodkim, czekoladowym prezentem.

Spotkanie przy stole, było doskonałym sposobem na integrację młodszych i tych trochę starszych. Pozwoliło dowartościować siebie, uwrażliwić na piękno polskiej tradycji, której zawsze powinniśmy być wierni.

Agnieszka Dobrowolska

***

Serdeczne podziękowania dla Burmistrza Goliny- Mirosława Durczyńskiego, Kingi Szykownej oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za życzliwość i wsparcie finansowe Świetlicy Socjoterapeutycznej nr 10.

Agnieszka Dobrowolska, Kornelia Topor-Pustelnik