„ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE”

21 grudnia 2023 18:52

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a w przedszkolu panuje radosna atmosfera pełna świątecznych przygotowań. Maluchy z niecierpliwością czekały na magiczne spotkanie, które odbyło się 21 grudnia w auli naszej szkoły. Dzieci przygotowywały się do tego wyjątkowego dnia przez wiele dni, ucząc się świątecznych piosenek, wierszy oraz tańców.

Program spotkania rozpoczął się od uroczystego występu dzieci, które zaprezentowały swój świąteczny repertuar. Rodzice nie kryli dumy, obserwując, jak ich pociechy śpiewają z entuzjazmem i prezentują swoje taneczne umiejętności. Po części artystycznej nadszedł czas na świąteczne przekąski. Dzieci dekorowały pierniki lukrowymi pisakami oraz kolorowymi posypkami. Przedszkolaki chętnie dzieliły się ze swoimi kolegami smakołykami.

Świąteczne spotkanie nie tylko zacieśniło więzi między dziećmi ,a rodzicami, ale także wprowadziło wszystkich w wyjątkowy nastój Bożego Narodzenia.

Iwona Derek