sobota, 18 sierpnia 2018
Jednostka publiczna RP
godlo_polski.svg.png
Odnośnik do BIP
Menu główne
Start
Kontakt
O szkole
Wydarzenia
Konkursy
Dla uczniów
Dla rodziców
Dla nauczycieli
Nasi specjaliści
Samorząd Uczniowski
Wydarzenia sportowe
Rada rodziców
Świetlica
Galeria (2007-2011)
Galeria (2011-2018)
Odnośniki
LogowaniePoczta
e-Dziennik
Archiwum
Polecamy
Polecamy
Nasza szkoła
Projekt IPN
Projekt
Projekt
Projekt
Szkoła dziedzictwa
Projekt IPN
Chrzest 966
Realizujemy projekt
Ocalić od zapomnienia...
Ważna Inauguracja
Promujemy zdrowie
Uczciliśmy Patrona
Zakończony projekt
Zakończony projekt
Nasz pomysł na...
Rok Mistrza
Twórczość uczniowska
Nasze Zuchy
Nakarm głodne dzieci!
Zostań Sieciakiem!
Współpracujemy!
Sponsorzy
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Statystyki

Wizyt razem:424025
Wizyty dzisiaj:23
Wizyty wczoraj:162
Przeglądarki
11%Google Chrome 66.0.3359.158
8%Google Chrome 67.0.3396.87
7%Google Chrome 41.0.2272.96
6%Google Chrome 66.0.3359.181
6%FireFox 60.0
4%Google Chrome 66.0.3359.139
3%Google Chrome 56.0.2924.87
3%Mozilla
3%Safari 9537.53
3%Google Chrome 66.0.3359.126
Kraje
Poland flag 78%Poland (20277)
Unknown flag 18%Unknown (4684)
Germany flag 2%Germany (421)
France flag <1%France (160)
United Kingdom flag <1%United Kingdom (90)
O Tobie
Unknown Unknown
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Twój IP: 54.92.182.0
Wydarzenia sportowe
Na stadionie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
piątek, 30 września 2016 22:44
Skalowanie czcionki:

Mistrzostwa Gminy Golina w Drużynowych Biegach Przełajowych [GALERIA]

27 września 2016 r. na stadionie miejskim odbyły się kolejne zawody sportowe na terenie naszej gminy – Mistrzostwa Goliny w Drużynowych Biegach Przełajowych. W tej imprezie wzięły udział reprezentacje uczniowskie z Kawnic, Przyjmy i Goliny.

Każda ze szkół wystawiła do rywalizacji po dwie drużyny chłopców - pierwsza to uczniowie z rocznika 2006, druga obejmowała chłopców urodzonych w 2004 r. W każdej z nich wystąpiło po 6 zawodników. W młodszej kategorii wiekowej zawodnicy mieli do pokonania dystans 800 metrów, natomiast starsi sportowcy biegli 1200 metrów. Sędzią głównym zawodów był koordynator sportu gminnego - Robert Iwiński.

ReprezentanciSzkołę Podstawową im. Juliusza Słowackiego w Golinie reprezentowali z rocznika 2006: Jakub Słomka, Mateusz Kubiak, Rafał Iwiński, Olaf Jakubowski, Mateusz Hatłas i Jakub Wiśniewski. Przedstawicielami urodzonych w 2004 r. byli: Michał Hatłas, Jakub Hyży, Paweł Górniak, Michał Lisiecki, Adam Iwiński i Marcel Koper. Ich opiekunem był nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Borowski.

Wyniki końcowe przedstawiały się następująco: w kategorii młodszej (rocznik 2006) I miejsce zdobyli chłopcy z Goliny, II miejsce drużyna z Kawnic, a III miejsce wywalczył zespół z Przyjmy. W kategorii starszej (rocznik 2004) I miejsce również przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. II miejsce trafiło do chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach. III miejsce uzyskał zespół ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, a wszystkie ekipy pamiątkowe dyplomy. Warto dodać, że oprócz zmagań drużynowych w zawodach liczyła się również rywalizacja indywidualna. I tak, w młodszej kategorii wiekowej I miejsce zdobył Wiktor Jakubowski z Kawnic, II miejsce Jakub Słomka z Goliny, III miejsce Łukasz Aniszewski z Kawnic. W kategorii starszej całe podium zdominowali sportowcy z Goliny: I miejsce Michał Hatłas, II miejsce Jakub Hyży, III miejsce Paweł Górniak. Zawodnicy ci otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy. Chłopcy z Goliny będą reprezentować naszą gminę w mistrzostwach powiatu konińskiego, które odbędą się 4 października 2016 r. w Kazimierzu Biskupim.

Tomasz Borowski

Poprawiony: czwartek, 20 października 2016 23:02
 
Nowy sezon PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 18 września 2016 21:52
Skalowanie czcionki:

Biegi sztafetowe na inaugurację

Chłopcy z opiekunem15 września 2016 r. odbyły się inauguracyjne zawody sportowe według kalendarza imprez sportowych na rok szkolny 2016/2017 organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Koninie. W Drużynowych Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych udział wzięły po 3 drużyny dziewcząt i chłopców. W tej imprezie naszą gminę reprezentowały szkoły podstawowe z Kawnic, Przyjmy i Goliny. W każdej z drużyn wystąpiło po 5 zawodników. Dystans jaki pokonał każdy z nich to około 800 metrów. Zawody odbyły się na Stadionie Miejskim w Golinie. Szkołę Podstawową im. Juliusza Słowackiego reprezentowali: Agata Makowska, Gabriela Ślusarek, Natalia Libertowska, Julia Duchnik, Gabriela Jakubowska, Jagoda Banaś, Adam Iwiński, Michał Hatłas, Bartosz Ławniczak, Piotr Kucharski, Paweł Górniak i Jakub Hyży.

Dziewczęta z opiekunemWyniki końcowe przedstawiały się następująco: w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyły przedstawicielki Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Przyjmie, II. zajęły uczennice Szkoły Podstawowej im Juliusza Słowackiego w Golinie, III. przypadło zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach.

Jeśli chodzi o współzawodnictwo chłopców, mistrzostwo gminy w sztafetowych biegach przełajowych wywalczyli uczniowie z Goliny, II miejsce zajęli zawodnicy z Przyjmy, natomiast III miejsce trafiło do drużyny z Kawnic. Opiekunem drużyny dziewcząt z naszej szkoły był Piotr Jabłoński, natomiast zespołu chłopców - Tomasz Borowski.

Celem imprezy sportowej było wyłonienie zwycięzcy, który będzie reprezentował gminę Golina w zawodach na szczeblu powiatowym, które odbędą się 21 września 2016 r.  w Kazimierzu Biskupim.

Tomasz Borowski

Poprawiony: niedziela, 18 września 2016 22:01
 
BeActive – bądź aktywny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 18 września 2016 21:29
Skalowanie czcionki:

TAK dla Europejskiego Tygodnia Sportu [GALERIA]

Logo#BeActive to hasło Europejskiego Tygodnia Sportu. Projekt ten ma za zadanie zaangażować, uświadamiać i inspirować mieszkańców Europy do podejmowania aktywności fizycznej w codziennym życiu. W kilkunastu tysiącach wydarzeń, odbywających się w ramach ETS, udział weźmie ponad milion mieszkańców Europy.

Włączając się w akcję „BE ACTIVE” pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki nauczyciel wychowania fizycznego – Tomasz Borowski zorganizował i przeprowadził Turniej Piłki Nożnej dla chłopców klas V – VI Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie. Rozgrywki odbyły się 12 września 2016 r. w miejscowej sali gimnastycznej w godzinach 8:00 – 10:30. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów (w sumie około 40 uczniów). Uczestnicy grali sprawdzonym systemem „każdy z każdym” w czasie 2 x 3 minuty. Po rozegraniu wszystkich meczów (15) wyniki końcowe przedstawiały się następująco: I miejsce zdobyła klasa VI b, II miejsce – V a, III miejsce – VI c, IV miejsce – VI a, V miejsce – V c, VI miejsce – V b.

Celem wspomnianych wyżej zmagań sportowych było uświadomienie uczniom wartości płynących z systematycznie prowadzonej aktywności fizycznej.

Tomasz Borowski

Poprawiony: niedziela, 18 września 2016 21:50
 
Piłka nożna chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
sobota, 23 kwietnia 2016 08:57
Skalowanie czcionki:

WIELKOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA INEA CUP - eliminacje

Drużyna piłkarska Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie19 kwietnia 2016 r. w Kawnicach odbyły się pierwsze eliminacje do WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA INEA CUP W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW. Mecze rozgrywane były systemem w dwóch grupach „każdy z każdym”, w czasie 2 razy po 6 minut. Wszystkie rozgrywki sędziował nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Radolinie - Michał Witkowski. Po losowaniu, do grupy cztero zespołowej trafiły drużyny z: Żychlina, Liśca Wielkiego, Kawnic i Kazimierza Biskupiego. Natomiast w grupie trzy zespołowej znalazły się ekipy z Przyjmy, Goliny i Sokółek.

Szkołę Podstawową im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego Tomasza Borowskiego reprezentowali następujący uczniowie: Adam Iwiński (kapitan drużyny), Alan Wąsowicz, Jakub Hyży, Paweł Górniak (bramkarz), Piotr Kucharski, Michał Lisiecki, Bartosz Ławniczak, Marcel Koper, Kamil Cyferkowski i Kamil Cybulski. W rundzie eliminacyjnej nasi chłopcy przegrali nieznacznie z Przyjmą i Sokółkami stosunkiem bramek 0:1. W rezultacie zajęli ostatnie miejsce w grupie. W całym turnieju sklasyfikowani zostali na miejscach 5 – 7.

Eliminacje w Kawnicach wygrali chłopcy z Liśca Wielkiego, pokonując w finale zespół z Kazimierza Biskupiego stosunkiem bramek 3:0. Tym samym awansowali dalej i będą reprezentowali nasz powiat w kolejnych etapach rozgrywek. Życzymy im powodzenia i dotarcia do finału wielkopolskiego.

Tomasz Borowski

Poprawiony: sobota, 23 kwietnia 2016 09:05
 
TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Szadkowska   
piątek, 18 marca 2016 15:25
Skalowanie czcionki:

Turniej Piłki Ręcznej9 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie odbyła się kolejna, 9. edycja Międzyklasowego Turnieju Piłki Ręcznej dla uczennic klas IV- VI. Organizatorami byli Piotr JabłońskiTomasz Borowski, nauczyciele wychowania fizycznego.  W turnieju wystąpiły młode adeptki piłki ręcznej. Zmagania prowadzono  systemem „każdy z każdym”,  a czas gry wynosił 5 minut. W zawodach wystąpiło 38 uczennic. Sportowa rywalizacja przebiegała w myśl zasady fair-play. W  turnieju rozegrano 21 spotkań, których rezultaty przedstawiają się następująco:

Poprawiony: środa, 23 marca 2016 17:12
Więcej…
 
Szkolny Turniej w… PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Szadkowska   
czwartek, 10 marca 2016 11:22
Skalowanie czcionki:

... Halowej Piłce Nożnej Chłopców

8 marTurniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopcówca 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie nauczyciele wychowania fizycznegoTurniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Tomasz Borowski (pomysłodawca rywalizacji) i Piotr Jabłoński zorganizowali Wewnątrzszkolny Turniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców klas IV – VI. Do zawodów przystąpiło osiem zespołów. Grały one systemem „każdy z każdym”, po 4 minuty. Łącznie odbyło się 27 meczów. W turnieju uczestniczyło 40 chłopców.

 

Poprawiony: czwartek, 10 marca 2016 23:01
Więcej…
 
Zawody sportowe w Kawnicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 28 lutego 2016 17:55
Skalowanie czcionki:

Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Chłopców

Nasi reprezentaci25 lutego 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Chłopców. W turnieju uczestniczyły 4 zespoły: drużyna z Goliny pod opieką Tomasza Borowskiego, zespół z Przyjmy pod kierunkiem Marcina Ziemniczaka, chłopcy z Radoliny przygotowani przez Michała Witkowskiego oraz gospodarz zawodów – Kawnice zmotywowane przez Dariusza Kuszyńskiego. Szkołę Podstawową  im. Juliusza Słowackiego w Golinie reprezentowali: Adam Iwiński, Konrad Waliniak, Marcel Koper, Paweł Górniak, Jakub Hyży i Bartosz Ławniczak. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Czas gry: 2 razy 6 minut. Całe zawody sędziował  Robert Iwiński – nauczyciel w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika i jednocześnie koordynator sportu na terenie gminy Golina oraz opiekun drużyny z Radoliny – Michał Witkowski.

Ostateczne wyniki mistrzostw przedstawiały się następująco:

Poprawiony: czwartek, 10 marca 2016 22:03
Więcej…
 
Cykliczny turniej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 21 lutego 2016 17:34
Skalowanie czcionki:

Sporo wiedzą o pożarnictwie

Uczestnicy konkursu16 lutego 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego odbył się gminny etap XIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy PożarniczejMłodzież zapobiega pożarom”. Wzięli w nim udział uczniowie z Kawnic, Przyjmy, Radoliny i Goliny. Reprezentantami Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego byli: Natalia Libertowska, Igor Janiszewski, Marcel Koper, Piotr Kucharski i Nikodem Sędziak.

Wszyscy uczestnicy zmierzyli się z odpowiednimi dla swojej grupy wiekowej testami zawierającymi pytania zamknięte z zakresu pożarnictwa. Po właściwej części rywalizacji oraz dogrywce, ogłoszono wyniki. W kategorii szkół podstawowych, I miejsce zajął Mateusz Depczyński (SP Przyjma), na II uplasowała się Agata Czajka (SP Radolina), III była Sandra Olszewska (SP Radolina). Z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika bezkonkurencyjnymi okazali się być: Wiktoria Depczyńska, Dawid Karpiński, Bartosz Urbański. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Oprócz niezwykle trudnej rywalizacji, młodsi uczniowie mogli zobaczyć na placu apelowym wóz strażacki, obejrzeć oprzyrządowanie służące w ratownictwie, posłuchać istotnych informacji dotyczących pracy ochotników.

Warto wspomnieć, iż konkurs swoją obecnością zaszczycili: Przewodnicząca Rady Miejskiej w Golinie – Urszula Furmaniak, Komendant Gminny ZOSP RP dh Marek Pilarczyk,  Wiceprezes Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Golinie Mariusz Majewski oraz opiekunowie uczniów z sąsiednich placówek: Agnieszka Waliniak, Dariusz Kuszyński, Robert Iwiński i Marcin Ziemniczak.

Ponadto nadmienić trzeba, że przedsięwzięcie zostało przygotowane z wielką organizacyjną precyzją, co było zasługą dobrej współpracy nauczycieli: Beaty Matczak, Aleksandry Bukowskiej, Aleksandry Gołdych, Magdaleny Mielcarek – Mirek, Iwony Kasprzak, Agnieszki Sołtysiak, Eweliny Piaskowskiej i Przemysława Ciesielskiego przy wsparciu Aliny Przybysławskiej.

Bezpieczeństwo, ochrona mienia i ludzkiego życia to priorytety, które przyświecają pracy strażaków. Są to także tematy, które na pewno nie są obce zwycięzcom pierwszego etapu XIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Mateusz Depczyński i Wiktoria Depczyńska będą reprezentowali gminę Golina w powiatowej odsłonie rywalizacji.

Przemysław Ciesielski


Poprawiony: niedziela, 28 lutego 2016 17:46
 
Mistrzostwa szachowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
niedziela, 20 marca 2011 14:17
Skalowanie czcionki:

 

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w Szachach [GALERIA]

XIII miejsce reprezentacji Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie w składzie:

 • ♦ Wiktoria Perschke,
 • Adam Matlewski,
 • Aleksander Perschke,
 • Szczepan Pustelnik.

 

Piotr Jabłoński

   

Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski IMS w Szachach - Zbąszyń 21.02.2011

SP Zbąszyń 2011-02-21/2011-02-21
Tempo gry: P'15
Arbiter: Robert Goździewicz

Wyniki - runda 7

M-ce

Drużyna

Rank.

Klub

PKT

Pkt.

Bch.

vs+

Prog.

1

SP Zbąszyń

1600

nowotomyski

12.0

21.0

118.00

25;14;8;10;12;9;

85.5

2

SP 3 Konin

1461

koniński grodzki

12.0

20.5

117.00

28;17;2;7;5;

84.5

3

SP 5 Ostrów Wlkp.

1509

ostrowski

11.0

20.5

120.50

27;16;19;3;4;

97.5

4

Dwujezyczna Pol-Ang PSP Poznań

1550

poznański grodzki

11.0

19.5

107.00

26;15;11;16;12;

80.5

5

SP Krzyż Wlkp.

1608

czarnkowsko-trzcianecki

10.0

19.0

116.00

23;22;14;

83.0

6

SP Nowe Skalmierzyce

1396

ostrowski

10.0

19.0

109.50

38;28;19;21;11;

73.0

7

SP 9 Leszno

1450

leszczyński grodzki

10.0

18.5

103.50

30;21;15;46;

81.0

8

SP 7 Leszno

1260

leszczyński grodzki

10.0

16.0

109.00

44;7;37;24;13;

59.0

9

SP 1 Złotów

1600

złotowski

9.0

19.5

103.50

24;13;17;16;

79.5

10

SP 3 Środa Wlkp.

1425

średzki

9.0

17.0

109.00

31;18;24;2;

75.0

11

ZS Kleszczewo

1288

poznański ziemski

9.0

17.0

97.00

20;21;15;28;

63.0

12

SP 3 Pleszew

1000

pleszewski

9.0

16.0

104.00

20;27;22;7;

59.0

13

SP Golina

1413

koniński grodzki

9.0

15.0

109.00

33;43;17;

64.0

14

SP Kopanica

1400

wolsztyński

8.0

16.0

123.50

36;46;9;

79.5

15

SP 3 Rawicz

1413

rawicki

8.0

16.0

102.00

35;46;31;20;

67.0

16

SP Masłowo

1250

rawicki

8.0

16.0

95.00

41;33;43;21;

59.0

17

SP 3 Wolsztyn

1400

wolsztyński

8.0

15.0

109.00

37;44;18;

63.0

18

SP 2 Szamotuły

1050

szamotulski

8.0

15.0

90.00

41;43;15;

54.0

19

SP Kościelec

1450

kolski

7.0

15.5

104.00

29;25;46;

74.0

20

SSP Nekla

1238

wrzesiński

7.0

14.5

84.00

50;46;31;

43.5

21

SP Kostrzyn Wlkp.

1350

poznański ziemski

7.0

14.0

111.50

41;33;11;

68.0

22

SP Malanów

1000

turecki

7.0

14.0

88.00

23;27;

49.0

23

SP Radolina

1313

koniński grodzki

7.0

13.5

107.50

42;35;27;

53.5

24

SP Włoszakowice

1213

leszczyński grodzki

7.0

12.5

106.50

37;29;35;

47.0

25

SP 4 Śrem

1244

śremski

7.0

12.5

103.00

49;33;

50.5

26

SP Duszniki

1150

szamotulski

7.0

12.0

96.50

36;30;

39.0

27

SP Wapno

1000

wągrowiecki

6.0

13.5

89.00

30;47;

51.0

28

SP Grąblewo

1000

grodziski

6.0

13.0

98.50

23;39;

53.0

29

SP 1 Czarnków

1000

czarnkowsko-trzcianecki

6.0

13.0

87.00

50;30;

49.0

30

SP 4 Jarocin

1100

jarociński

6.0

12.5

103.50

42;47;

49.5

31

SP 6 Śrem

1250

śremski

6.0

12.5

101.00

47;39;46;

56.5

32

SP Rozdrażew

1000

krotoszyński

6.0

10.5

87.50

50;38;42;

46.5

33

SP 3 Ostrzeszów

1000

ostrzeszowski

5.0

12.5

84.50

50;

52.0

34

SP Kotlin

1000

jarociński

5.0

12.5

80.00

26;

44.5

35

SP Lutom

1000

międzychodzki

5.0

11.5

92.50

47;41;

42.5

36

SP Boruja Kościelna

1000

nowotomyski

5.0

11.5

78.50

36;50;

43.0

37

SP 11 Konin

1363

koniński grodzki

5.0

11.0

108.50

39;31;

55.0

38

SP 2 Pleszew

1100

pleszewski

5.0

10.5

99.00

26;44;

43.0

39

SP Skoki

1000

wągrowiecki

5.0

10.5

91.50

49;39;

40.5

40

SP Lubosz

1000

międzychodzki

5.0

10.5

91.00

42;38;

37.5

41

SP Siedlików

1000

ostrzeszowski

4.0

11.0

72.00

50;

35.0

42

SP Roszki

1000

krotoszyński

4.0

10.5

73.50

26;

31.0

43

SP 5 Turek

1000

turecki

4.0

9.0

86.50

39;

27.0

44

SP Gradowice

1000

grodziski

4.0

8.5

75.50

26;36;

31.0

45

SP Iwanowice

1150

kaliski ziemski

2.0

9.0

81.50

 

35.0

46

SP Staw

1000

kaliski ziemski

1.0

5.5

83.50

 

22.0

 

 

 

Źródło: http://www.szs.wielkopolska.webpark.pl

Poprawiony: niedziela, 20 marca 2011 14:50
 
Mistrzostwa Gminy w Piłkę Siatkową Dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
wtorek, 19 stycznia 2010 00:00
Skalowanie czcionki:

Pierwsze zawody sportowe w nowym roku...

W dniu 09 stycznia.2010 roku, w naszej szkole odbyły się zawody sportowe między drużynami z Radoliny, Kawnic, Goliny i Przyjmy. Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta:

 1. Cybulska Dominika

 2. Dębowa Patrycja

 3. Dybczak Natalia

 4. Grzesiak Karolina

 5. Janicka Patrycja

 6. Kirowska Paulina

 7. Krzemińska Klaudia

 8. Mazurczak Kamila

 9. Perlińska Katarzyna

 10. Stolarska Magdalena

 11. Szymaniak Wiktoria

 

Wyniki zwodów zebrano w tabeli, z uwzględnieniem wyników kolejnych setów:

LP
Radolina
 Kawnice Golina
Przyjma
Miejsce
 Radolina -
 1:2
(15:13, 7:15, 5:15)
0:2 (5:15, 6:15) 2:1
(15:7, 11:15, 15:11)
III
 Kawnice  2:1
(13:15, 15:7,15:5)
 -  1:2 (15:4, 3:15, 10:15)
 2:0
(15:5, 15:2)
 II
 Golina 2:0
(15:5, 15:6)
 2:1
(4:15, 15:3, 15:10)
 -  2:0
(15:10, 15:2)
 I
 Przyjma 1:2
(7:15, 15:11, 11:15)
 0:2
(10:15, 2:15)
 0:2 (10:15, 2:15)
 -  IV

Kolejność końcowa:

 1. Golina

 2. Kawnice

 3. Radolina

 4. Przyjma

 

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Piotr Jabłoński

 

Poprawiony: piątek, 29 stycznia 2010 00:15
 
Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Witkowski   
poniedziałek, 18 stycznia 2010 21:52
Skalowanie czcionki:

Wydarzenie sportowe...

12 grudnia 2009 roku w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie odbyły się Mistrzostwa Gminne w Piłkę Ręczną Dziewcząt. Turniej rozpoczął się o godzinie 9:00. W zawodach uczestniczyły drużyny z Kawnic, Przyjmy, Radoliny i Goliny. Mecze trwały 2 x po 5 minut. W pierwszym nich, rywalizowały ze sobą drużyny z Przyjmy i Goliny. Od pierwszego gwizdka sędziego golinianki zdecydowanie ruszyły do ataku zdobywając kolejne bramki. Zawodniczki z Goliny zwyciężyły wynikiem 10:0. W swoim kolejnym meczu Golina pokonała Radolinę 3:1. Decydującym starciem, okazał się mecz przedstawicielek Goliny z reprezentantkami Kawnic. Obydwie drużyny wygrały swoje wcześniejsze mecze i od przebiegu tego spotkania zależało kto zostanie mistrzem. Walka była zacięta, a po pierwszych 5 minutach widniał wynik 3:3. Druga odsłona meczy przebiegała jednak pod dyktando dziewcząt z Goliny które zwyciężyły 6:3. Mistrzami gminy została drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie (II miejsce Kawnice, III – Radolina, IV- Przyjma). Puchar i dyplom z rąk organizatorów odebrały: Patrycja Dębowa i Paulina Kirowska. Najlepszym strzelcem tego turnieju okazała się Klaudia Krzemińska. Bardzo dobrze zagrały: Karolina Grzesiak, która wielokrotnie skutecznie interweniowała w bramce golińskiej drużyny, a także pozostałe zawodniczki golińskiej drużyny.

Piotr Jabłoński  

Reprezentacja szkoły:
 1. Cybulska Dominika
 2. Dębowa Patrycja
 3. Dybczak Natalia
 4. Grzesiak Karolina
 5. Kirowska Paulina
 6. Krzemińska Klaudia
 7. Stolarska Magdalena.

Kolejność losowania:

 1. Przyjma
 2. Golina
 3. Radolina
 4. Kawnice
Kolejność meczów:
 1. Przyjma - Golina 0:10

 2. Radolina - Kawnice 1:5

 3. Przyjma - Kawnice 0:7

 4. Golina - Radolina 3:1

 5. Golina - Kawnice 6:3

 6. Przyjma - Radolina 0:0 

  Wyniki zebrane w tabeli

L.p. 1 2
3 4
punkty
bramki miejsce
1.  -  0:10  0:0 0:7
 1  0:17  4.
 2. 10:0  -  3:1 6:3
 6 19:4
 1.
 3.  0:0
1:3
-
 1:5  0 2:8
 3.
 4.  7:0 3:6
5:1
-
 4 15:7
 2.

 

Klasyfikacja końcowa:

 1. Golina

 2. Kawnice

 3. Radolina

 4. Przyjma

 

Prowadzący: Piotr Jabłoński


Poprawiony: wtorek, 19 stycznia 2010 13:41
 
«« start  poprz. 1 2 3 4 5  nast.  koniec »»

Strona 4 z 5
© SP Golina 2007-2018 | Administrator | Polityka prywatności

Strona Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie używa cookies w celach statystycznych. Więcej informacji o stosowanych plikach COOKIES: Polityka prywatności.

Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję COOKIES z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information